wtorek, 20 listopada 2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Ogłoszenia
Relacja z rajdu październik 2018
08.10.2018.

RAJD PIESZY SZLAKIEM CMENTARZY z I. WOJNY ŚWIATOWEJ na terenie GMINY SZERZYNY -

W ramach realizowanej operacji pn. „Wzbogacenie oferty kulturalnej gminy Szerzyny poprzez realizację działań kulturalnych, wzmacniających kapitał społeczny Pogórza” mającej na celu wzbogacenie kapitału społecznego mieszkańców Pogórza poprzez realizację działań skierowanych do mieszkańców wsi i turystów, dnia 28.09.2018 r. na terenie gminy Szerzyny zorganizowany został Rajd pieszy szlakiem cmentarzy z I. wojny światowej (n 31, 32, 33, 34). Uczestniczyło w nim ponad 80 osób w różnym wieku, z terenu powiatu tarnowskiego i jasielskiego. Historię cmentarzy i ich oznaczenia objaśniał historyk i przewodnik Roman Frodyma. To także autor wielu publikacji, artykułów i książek na temat galicyjskich cmentarzy z I. wojny światowej.

Po zakończonym rajdzie uczestnicy udali się Wiejskiego Domu Kultury w Ołpinach, gdzie nasz badacz historii przygotował prezentację multimedialną o zgromadzonym przez lata materiale i dokumentach, o cmentarzach wojennych usłanych na terenie Beskidu Niskiego i Pogórza. Była to interesująca lekcja, o której uczestnicy wypowiadali się z uznaniem dla bogatego dorobku historyka i jego wiedzy.

 
Zaproszenie do składania ofert eXtra kompetentni 2018
05.10.2018.

Zaproszenie do składania ofert w ramach naboru na instruktorów do projektu grantowego pn. "Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Gminie Szerzyny realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej Nr III Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Informacje dotyczące naboru znajdują się w załącznikach.

Zaproszenie do składania ofert

Załącznik nr 1 oświadczenie

Zgoda RODO

Oświadzcenie o niekaralności

Formularz oferty

Informacja o kandydatach

Informacja o wynikach naboru
 
Zaproszenie do złożenia oferty na zakup materiałów promocyjnych i biurowych 2018
05.10.2018.

Zapytanie ofertowe na zakup materiałów promocyjnych oraz biurowych niezbędnych do realizacji projektu grantowego pn. "Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Gminie Szerzyny "w ramach realizacji projektu „e-Xtra kompetentni- Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego” dofinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Dokładne informacje dotyczące zapytania ofertowego znajdują się w załącznikach

Zapytanie ofertowe

Załącznik nr 1 - formularz ofertowy

Załącznik nr 2 - oświadczenie

Załącznik nr 3 - oświadczenie

Załącznik nr 4 - rollup

Załącznik nr 5 - plakat informacyjny

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty znajduje się tutaj
 
Konferencja Nowoczesne Rozwiązania Energetyczne na terenach wiejskich 2018
04.10.2018.

(Kliknij aby powiększyć)

 
Ogłoszenie bank żywności wrzesień 2018
27.09.2018.
Image

Celem Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 jest dotarcie z pomocą żywnościową do grup osób najbardziej potrzebujących w całej Polsce. W sierpniu 2017 roku rozpoczęła się realizacja Podprogramu 2017, w ramach którego osoby najbardziej potrzebujące w całej Polsce będą mogły skorzystać ze wsparcia w postaci żywności, jak również możliwości uczestniczenia w różnych działaniach wspierających, edukacyjnych i włączających.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 1049
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny