wtorek, 20 listopada 2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Ogłoszenia
Zaproszenie Szerzyny październik 2018
17.10.2018.

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Szerzyny na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych!

Urząd Gminy w Szerzynach, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dyżur konsultanta odbędzie się w budynku (sala narad) Urzędu Gminy, w piątek 26 października 2018r. w godzinach od 09:00 do 11:30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

Punkt Informacyjny Funduszach Europejskich w Tarnowie działa w strukturze Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresowanych zapraszamy również do siedziby Punktu w Tarnowie, ul. Wałowa 37.

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie Szerzyny

 
EtnoPolska wsparcie otrzymane przez PSR 2018
16.10.2018.

EtnoPolska – wsparcie otrzymane przez PSR!

Złożony do Narodowego Centrum Kultury przez Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju wniosek pod nazwą EtnoStyl. Lokalny styl we współczesnym ubiorze otrzymał dofinansowanie w ramach programu Kultura – Interwencje 2018. EtnoPolska. Spośród 648 wniosków tylko 231 zostało wybranych do dofinansowania.

Celem programu Narodowego Centrum Kultury jest tworzenie warunków dla wzmacniania lokalnej tożsamości kulturowej. W ramach realizacji projektu Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju planuje przeprowadzić cykl spotkań z etnografem na temat tradycji strojów społeczności z pięciu gmin członkowskich. Spotkania będą połączone z warsztatami ze stylistką, która pokaże, jak wykorzystać elementy stroju lokalnego we współczesnych stylizacjach.

Trwałym efektem warsztatów będzie wydanie broszury, w której obok strojów ludowych pojawią się współczesne z wykorzystaniem elementów ludowych.

Załącznik : Plakat - kliknij aby otworzyć

 
Mobilna wystawa - Historia w Gablocie 2018
10.10.2018.
Image
 
I spotkanie sympatyków historii październik 2018
10.10.2018.
Image
 
Spotkanie informacyjne PARP 2018
09.10.2018.

Spotkanie informacyjne Tarnów

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 10 października 2018 roku w Tarnowie.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się 
ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych,ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Marcin Ociepa – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Małgorzata Oleszczuk – Zastępca Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości orazMałgorzata Galuba – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci 
Ministerstwa Przedsiębiorczości i TechnologiiMinisterstwa Inwestycji i RozwojuMinisterstwa FinansówKrajowej Administracji SkarbowejPolskiej Agencji Rozwoju PrzedsiębiorczościPunktu Informacyjnego Funduszy EuropejskichEnterprise Europe NetworkBanku Gospodarstwa KrajowegoAgencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Zarejestruj się już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział 
w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

Serdecznie zapraszamy!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 1049
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny