środa, 16 stycznia 2019, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Ogłoszenia
Ostatnia edycja bezpłatnego projektu dla przedsiębiorców
29.06.2012.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z ostatniej edycji bezpłatnego projektu "Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju sektora MMP", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Proponowany przez nas projekt szkoleniowo - doradczy kierujemy do właścicieli i pracowników firm z sektora Mikro i Małych Przedsiębiorstw na terenie województwa małopolskiego, którzy chcą  rozwijać oraz inwestować w firmę, ale nie wiedzą jak i skąd pozyskać kapitał!

Do udziału w projekcie zapraszamy również fundacje i stowarzyszenia prowadzące działalność gospodarczą.

Co oferujemy?

Na początku proponujemy szkolenie plenarne we wrześniu, w trakcie którego dowiecie się Państwo o istniejących możliwościach pozyskania źródeł finansowania. Dzięki temu spotkaniu będziecie Państwo wiedzieli, które źródła są dla Was najbardziej korzystne. Da to możliwość świadomego wyboru szkoleń kierunkowych.

Uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych umożliwi Państwu zdobycie wiedzy i kompetencji pozwalających skutecznie pozyskać środki na planowaną przez Państwa inwestycję.

Aby zapewnić kompleksową pomoc w tym niełatwym procesie aplikacji do Państwa dyspozycji przez 4h (dla każdej osoby) będzie doradca finansowy, który bezpłatnie sporządzi  dokument finansowy niezbędny do sfinansowania inwestycji (wniosek dotacyjny, biznes plan, analizę finansową przedsięwzięcia itp.).

Szkolenia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów, ekspertów w danej dziedzinie.

Chcąc uatrakcyjnić Państwu korzystanie z materiałów szkoleniowych na pierwszym szkoleniu kierunkowym otrzymacie Państwo czytniki e-booków z materiałami źródłowymi, a dodatkowo na każdym szkoleniu zostaną każdemu uczestnikowi wręczone materiały pomocnicze.

Dodatkową korzyścią będzie też niewątpliwie okazja nawiązania kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami projektu.

Szczegółowych informacji udzielą:

Ada Stajewska – Kierownik Projektu

e-mail: astajewska@e-habitat.pl

tel.   604 374 040

Paulina Sienczyło – Specjalista ds. Organizacji szkoleń, Biuro Projektu

e-mail: psienczylo@e-habitat.pl

tel.:     602 158 009

Strona Internetowa projektu:

http://www.malopolska.innowacje-przez-inwestycje.pl 
Nabór wniosków PSR
29.06.2012.

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO informuje o możliwości składania za pośrednictwem Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju działającego na terenie gmin: Tuchów, Gromnik, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski i Szerzyny wniosków o przyznanie pomocy na operację z zakresu „Odnowa i rozwój wsi” w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Wnioski o przyznanie pomocy można składać w terminie: 5 lipca 2012 roku – 27 lipca 2012 roku

Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami.

Formularz wniosku dostępny jest na stronach internetowych: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi www.minrol.gov.pl, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego www.fundusze.malopolska.pl i Lokalnej Grupy Działania www.psr.tuchow.pl.

Kryteria wyboru operacji są udostępnione na stronach: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego www.fundusze.malopolska.pl, i Lokalnej Grupy Działania www.psr.tuchow.pl oraz w siedzibie Lokalnej Grupy Działania: Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

Wysokość dostępnych środków w 2012 roku na operacje w ramach działania „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” z zakresu: - „Odnowa i rozwój wsi” wynosi 1 188 700,00 zł.

Wykaz dokumentów niezbędnych do wyboru projektów znajduje się w Biurze Lokalnej Grupy Działania. Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w Biurze Lokalnej Grupy Działania oraz pod numerem tel.14/ 652 44 04 i e-mailem: pogostoro@interia.pl

Minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru projektu przez LGD: Wnioskodawca musi osiągnąć minimum 60 % punktów.


 
Poradnia alergologiczna
29.06.2012.

Z wielką przyjemnością informujemy naszych pacjentów, że Centrum Zdrowia Tuchów uzyskało kontrakt NFZ na Poradnię Alergologiczną. Od 01 lipca 2012 roku serdecznie zapraszamy zainteresowanych pacjentów dorosłych oraz dzieci na wizyty w tejże poradni po uprzedniej rejestracji.

BEZ TERMINÓW OCZEKIWANIA, W MIŁEJ ATMOSFERZE, PROFESJONALNIE I KOMPLEKSOWO!

Szczegóły na stronie www.czt.com.pl w zakładce Nasze Poradnie.

 
Dyplomy dla laureatów i finalistów 2012
29.06.2012.

Dyplomy dla Laureatów i Finalistów w roku szkolnym 2011/2012


W dniu 20 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Wychowania Rady Gminy Szerzyny. Jak co roku w czerwcu, na posiedzenie tej Komisji zaproszeni zostali laureaci i finaliści małopolskich konkursów przedmiotowych i wojewódzkich zawodów sportowych wraz z opiekunami oraz rodzicami.

Czytaj całość
 
Gminna wystawa rękodzieła 2012
27.06.2012.

Gminna Wystawa

RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

12 czerwca – 15 lipca


Od połowy czerwca 2012 roku w Domu Kultury w Szerzynach podziwiać można Wystawę Rękodzieła Artystycznego. Zgromadzono na niej prace mieszkańców gminy Szerzyny, którzy zajmują się wykonywaniem wyrobów szydełkowych: obrusów, serwet, bieżniczków, koszyczków, świątecznych figurek, ozdób, wyszywaniem i haftowaniem: serwet, obrazów, obrazków, malowaniem i wyszywaniem kartek świątecznych i okolicznościowych, wyrobem biżuterii, makatek, ozdobnych ściereczek, malowaniem i ozdabianiem szklanych naczyń.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 982 - 990 z 1074
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny