piątek, 22 lutego 2019, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
Informacja o aktualnym stanie projektu
08.06.2012.
Informacja Wójta Gminy Szerzyny o aktualnym stanie projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” nr KIK-66, w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy

znajduje się tutaj
 
Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty
06.06.2012.
OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERT


Wójt Gminy Szerzyny


ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w 2012 r. zadania z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, wynikającego z '' Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Szerzyny na 2012 r.''Nazwa zadania I : '' Dofinansowanie pozalekcyjnych zajęć sportowych w sołectwach: Szerzyny i/lub Czermna i/lub Swoszowa ''.


Czytaj całość
 
Ośrodki zdrowia
31.05.2012.

O G Ł O S Z E N I EW dniu 30 kwietnia 2012r. Rada Gminy Szerzyny nie podjęła uchwały w sprawie likwidacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szerzynach.

W związku z powyższym do udzielania świadczeń zdrowotnych na terenie Gminy Szerzyny nadal zobowiązany jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szerzynach.

Za funkcjonowanie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szerzynach, a w szczególności za zapewnienie obsługi medycznej na właściwym poziomie, organizację pracy w czterech ośrodkach zdrowia na terenie Gminy, zapewnienie dyżurów, zastępstw pracowników przebywających na urlopach czy zwolnieniach chorobowych odpowiada dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szerzynach – do końca lipca br. tj. do upływu okresu wypowiedzenia umowy o pracę, Pan Marek Kuca .

W związku ze złożonym przez dyrektora Pana Marka Kucę w dniu 30.04.2012r. wypowiedzeniem umowy o pracę, upływającym z dniem 31 lipca 2012r. Wójt Gminy Szerzyny wszczął procedurę konkursową na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szerzynach.

Gmina Szerzyny zamierza w dalszym ciągu zapewnić ochronę zdrowia mieszkańców na dotychczasowych zasadach tj. poprzez świadczenia zdrowotne Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szerzynach w czterech ośrodkach zdrowia. Tym samym nie jest zainteresowana świadczeniem usług zdrowotnych przez niepubliczny ( prywatny ) podmiot leczniczy.
W Ó J T

inż. Stanisław Kmiecik


 
XIV Mistrzostwa Polski Mażoretek Opole 2012
22.05.2012.

W dniach 12-13 maja 2012r. mażoretki „Euforia” z Żurowej udały się do Opola na Mistrzostwa Polski Mażoretek. Konkurs trwał 2 dni. W sobotę zespoły prezentowały defilady natomiast w niedzielę pokaz show. Dziewczyny miały tylko 3 minuty, aby oczarować publiczność i jury. Pogoda w tych dniach niestety nie dopisała, jednak atmosfera jaka panowała na mistrzostwach pokonywała wszelkie przeciwności.Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 235 - 243 z 261
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny