niedziela, 21 października 2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Strona główna
Gmina Szerzyny
Samorząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Ogłoszenia
Galeria
Zamówienia publiczne
Unia Europejska
PIS - PPWOW
Kultura i turystyka
Gospodarka
Sport i rekreacja
Przydatne strony
Kontakt
W Szerzynach obradował Zarząd Powiatowy OSP
28.04.2015.
 Po raz pierwszy w historii w Szerzynach obradował na wyjeździe Zarząd Powiatowy Związku OSP RP w Tarnowie. W spotkaniu wziął także udział Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie, kapelani: powiatowy i dekanalny strażaków, a także strażacy z terenu Powiatu Tarnowskiego.
Czytaj całość
 
Posiedzenie Zarządu Gminnego OSP
26.04.2015.
 W ostatni czwartek obradował po raz trzeci w tej kadencji samorządowej Zarząd Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szerzynach. W posiedzeniu, które odbyło się tym razem w Ołpinach wziął udział Wójt Gminy Grzegorz Gotfryd oraz nowo mianowany duszpasterz straży pożarnych dekanatu ołpińskiego ks. Kazimierz Pszeniczny – Proboszcz Parafii w Swoszowej.
Czytaj całość
 
Bezpłatne badania mammograficzne
23.04.2015.
 Możliwość skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych dla mieszkanek Gminy Szerzyny już 18 czerwca 2015 roku obok budynku Urzędu Gminy Szerzyny. Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach profilaktycznych. 
Czytaj całość
 
Małopolskie Remizy 2015
23.04.2015.
 Samorząd Województwa Małopolskiego zatwierdził wyniki konkursu "Małopolskie Remizy 2015" na realizację prac remontowo budowlanych w remizach strażackich z terenu województwa małopolskiego. Dofinansowanie pozyskano dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerzynach na budowę małego garażu obok budynku remizy.
Czytaj całość
 
Zmiana na stanowisku dyrektora SP ZOZ
22.04.2015.
 Z dniem 27 kwietnia 2015 r. Wójt Gminy Szerzyny powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szerzynach lek. med. Szczepanowi Bartkiewiczowi. 22 kwietnia br. odbyło się spotkanie z pracownikami ZOZ, podczas którego nowy dyrektor został wprowadzony przez Wójta Gminy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 255
Szukaj w portalu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Szerzyny
Wrota Małopolski Usuwanie Azbestu Gaja
Narodowe Siły Rezerwowe
Dokształcanie nauczycieli
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Małopolska w Zdrowej Atmosferze
Copyright © 2007 - 2013 Gmina Szerzyny