Poświęcenie i otwarcie zrewitalizowanego dziedzińca przy Publicznej Szkole Podstawowej w Szerzynach

27 listopada 2019

Dziedziniec Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Szerzynach uroczyście otwarty i poświęcony.
Bardzo się cieszę, że dzięki pozyskanym środkom unijnym, za ponad 500 tys. zł możliwym było wykonanie przestrzeni dla najmłodszych naszych Mieszkańców, którzy na co dzień uczęszczają do szkoły i przedszkola. Stare garaże, niewykorzystana przestrzeń zmieniła się nie do poznania ich miejsce zajęła piękna wieloletnia zieleń, ławeczki, ozdobna kostka oraz bezpieczna przestrzeń do spędzania czasu!
Dziękuję za obecność na tym wydarzeniu Panu Norbertowi Kaczmarczykowi – Posłowi na Sejm RP, Panu Władysławowi Olszówka – Radnemu Powiatu Tarnowskiego, Radnym Rady Gminy Szerzyny, Sołtysowi Sołectwa Szerzyny i członkom Rady Sołeckiej. Dziękuję za obecność całej społeczności Szkoły i Przedszkola w Szerzynach wraz z Panem Dyrektorem Wacławem Sychtą oraz Panią Dyrektor Zafią Data-Zając. Jestem bardzo wdzięczny za akt poświęcenia dokonany przez ks. Kazimierza Pszenicznego oraz naszego Rodaka ks. prałata Gerarda Stanulę, który niegdyś uczęszczał do naszej placówki oświatowej. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim za miłe słowa i wyrazy wsparcia dla naszego samorządu.  Pragnę także podziękować Panu Wojciechowi Skruchowi – Przewodniczącemu Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Sejmiku Województwa Małopolskiego, za wsparcie Gminy Szerzyny w zakresie pozyskania środków unijnych na wykonanie nowego dziedzińca szkolnego. – mówi Wójt Grzegorz Gotfryd.
Podczas wydarzenie Pan Norbert Kaczmarczyk Poseł na Sejm RP na ręce pierwszoklasistów przekazał pierwsze publikacje pozyskane w ramach kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”.
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

Polecane strony
http://www.dziennikustaw.gov.pl/
http://www.monitorpolski.gov.pl/
https://www.malopolska.pl/
http://edziennik.malopolska.uw.gov.pl/#/actbymonths
www.mikroporady.pl
https://www.wfos.krakow.pl/
logo

Gmina Szerzyny

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Szerzyny

Kontakt

Adres: Szerzyny 521, Szerzyny
Telefon: 146517300
Telefon: (14) 651-72-99
E-mail: szerzyny@szerzyny.pl
NIP: 9930337193
REGON: 851661211

Godziny pracy

Poniedziałek: 7:30 - 17:00
Wtorek: 7:30 - 15:30
Środa: 7:30 - 15:30
Czwartek: 7:30 - 15:30
Piątek: 7:30 - 14:00